Stáhněte si kuchařku ZDARMA: 11 receptů a rad pro letní grilování (elektronická kniha v PDF zdarma)

Stolní gril Cobb – technologie

Způsob přípravy pokrmů v Cobb varném systému:

Uvnitř Cobbu se dosahují teploty přes 260°C, a přesto vnější plášť (avšak nikoli poklop) zůstává absolutně chladný. Díky unikátnímu designu je odkapávající tuk odváděn mimo topeniště do prohlubně. Zamezuje se tak vzniku škodlivých spalin z přepalujícího se tuku. Vzduch proudí otvory v grilu přes topeniště až do poklopu a vrací se zpět do varného prostoru. Díky tomu je maso zároveň šťavnaté i křupavé. Tato technologie dělá gril vhodný také pro uzení.

Cobb je vyroben pouze z vysoce kvalitních a odolných materiálů. Nejsou použity žádné pohyblivé díly, nehrozí tedy riziko rozbití. Tento snadno přenosný gril váží pouze 4kg, výšku má 30cm a průměr také 30 cm. Vnější plášť, i při probíhajícím vaření, zůstává stale chladný (proto je gril zvlášť vhodný pro použití na lodi). Cobb je velmi úsporný. Čas vaření závisí na typu použitých briket. 8-10 kvalitních briket z dřevěného uhlí umožní vaření déle než dvě hodiny!

Výrobky Cobb jsou šetrné k životnímu prostředí.

Cobb spotřebuje podstatně méně paliva než jakýkoli jiný konkurenční produkt. Díky tomu produkuje daleko méně zplodin. A hlavně, méně paliva = méně spotřebovaného dřeva.

Informace emailem
Chcete-li být včas informováni o našich promoakcích a aktualitách přihlašte se k odebírání Newsletteru a nic Vám neunikne.