Stáhněte si kuchařku ZDARMA: 11 receptů a rad pro letní grilování (elektronická kniha v PDF zdarma)

Cobb Gril Premier +

Při nákupu nad 5000Kč DOPRAVA A BALNÉ ZDARMA!

Přenosný stolní gril


311

S nejnovějším modelem Cobbu, produktem Cobb Premier+, výrobce nabízí vylepšenou verzi grilu Premier. Konstrukce  grilu je robustnější a odolnější. Díky vylepšenému přívodu vzduchu, přilnavosti poklopu a zlepšené cirkulaci uvnitř spalovací komory bylo dosaženo vyšší teploty v rozmezí 280-370 °C, tj. cca. o 70 °C více než u předchozích modelů. Silnější grilovací ploténka dodávaná v základním setu má lepší nepřilnavý povrch, hlubší drážky, lze na ni umístit rošt, který je také v dodávaném setu. Zlepšila se distribuce tepla.                                                                                                                                                    Spalovací miska je odnímatelná, takže čištění grilu je jednodušší. S dodávaným příslušenstvím můžete nejen grilovat, ale také péct a udit.

Ke grilu je dostupné další příslušenství: pánev, mísa wok, BBQ Kit, pizza kámen, nástavec se stojánkem na kuře, brašna, základní grilovací mřížka

Rozměry: průměr 30 cm,  výška: 36 cm                                                                                                                                                                                  

 

 

 

Cena s DPH: 5425,-
ks
Stav skladu: 2 ks zboží.Informace emailem
Chcete-li být včas informováni o našich promoakcích a aktualitách přihlašte se k odebírání Newsletteru a nic Vám neunikne.